Modsuz sunucu Wipe süresi ve kilometre taşımız

   Değerli oyuncularımız  ;

   Yakın tarihte hizmetinize sunduğumuz Modsuz 150 kişilik Tr lokasyonlu Rust sunucumuz  göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ile Global rust sunucuları arasında en son 200. sıraya kadar yükseldi ve her geçen gün dahada üstlere tırmanmaya devam ediyor,tabi ki bu durumun baş kahramanları olan sizlere teşekkür etmekte bizim boynumuzun borcudur,elbette bu ilginizi ileride güzel hediyelerle taçlandıracağı mızı da unutmayınız kısacası  önümüzde ki günlerde sizleri müthiş sürprizler bekliyor :)..

   Tabi sunucunun tutmasında ki en büyük etkenlerden birisi de yönetim anlayışımız olduğunu sizlerden gelen geri dönüşlerden anlıyoruz,özellikle  üzerinde hassasiyetle durduğunuz Admin Yardım konusunun sunucumuzda olmaması ve oyuncularla oluşan güven ilişkisi bizi memnun ediyor,ancak bu konuda özellikle eski sunucularında hassas olduklarını ve modlu modsuz fark etmez admin yardımı yapılmadığını biliyoruz kısaca bu tarz iftiralara itibar etmeyiniz.

  Sizinle paylaşmak istediğimiz daha doğrusu fikrinizi merak ettiğimiz konu wipe süresi ,sunucumuz sağlam ve sistem gereksinimleri oldukça iyi ancak 1 aylık aksiyon,craft,build vs  sunucunun uzun vadede yorulmasına ve fps düşüşleri ,drop lag gibi sorunlarla boğuşmanızı da asla istemeyiz .O yüzden Türk oyun Portalı yönetimi bu aylık sadece modsuz Rust sunucumuz global wipe da kalacak yeni wipe ise şubat ayının ilk perşembesi yani 02 şubat 2017 tarihinde gelecek.Bu kararımız kesindir ve keyfi değişiklik söz konusu olmayacaktır bu konuda hiç endişelenmeyin. Kısaca  kafamızı kurcalayan durum ayda bir wipe mı on beş günde bir wipe mı ? Ocak şubat arası wipe gelmeyeceği için bu sorunda 1 aylık süre içerisinde katkılarınızla çözüme kavuşacaktır..

 Not: Sunucu wipe saati konusunda kafa karışıklıkları var ve gelene kadar bu devam edecek gibi aradaki saat farkı ve diğer bilinmezlerden dolayı sadece resmi sitede yazanları aşağıda paylaştık incelemeyi unutmayınız .

Rustafied server wipe information

Although there may not be an update today, we do have some fresh gameplay afoot! There are 5 weeks this month, and performance is our priority, so the bi-weekly Rustafied servers will wipe today. This means they will have a 1 week wipe schedule (given the forced wipe is next week – January 5th). The only Rustafied servers which will not wipe today are the Low Pops (US and EU).

EU

Wipe Time
5pm GMT (akşam 17:00 ancak saat farkımızdan dolayı saat 19:00 da olabilir tabi bu sadece tahminden ibaret)

Servers
Main, Medium

US

Wipe Time
5pm EST

Servers
Main, Medium, Barren, Small, Hapis, Savas, Staging

link tıkla

Author admin
Published
Categories Rust
Views 678

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

  Recent Posts

  Twitter

  Battlefield 1 sunucularını EA kiralayacak – Türk Oyun Portalı: turkoyunportali.com/battlefield-1-…
  Battlefield 1 sunucularını EA kiralayacak – Türk Oyun Portalı: turkoyunportali.com/battlefield-1-…
  Site Tanıtım: @YouTube aracılığıyla youtu.be/kmz50VND0Yg?a

  Giriş

  Username:

  Password:


  Lost password?

  No Banner to display

  google reklam